Přeskočit na obsah

Prodej Koní

 

 

Apollo

Narozen 11. 7. 2023
Otec: Aspirin (poslední fotografie)
Matka: Duna (předposlední fotografie)

Hřebeček barvy tmavě hnědé, narozen v létě loňského roku krásné matce Duně a námi odchovanému hřebci Aspirinovi. Je představitelem spojení linií našich dvou původních hřebců přivezených z Ruska – Azimut a Gdansk. Milé, jemné a velmi kontaktní povahy se základními návyky – vodění, čištění, zvedání nohou.

Nabízíme jej k předběžné rezervaci, k prodeji po kastraci nejdříve v létě roku 2024.

Cena: 180 000,- Kč + DPH


 

Almata

Narozena 20. 5. 2009
Otec: 75521 Gdansk 21 (poslední fotografie)
Matka: Anapa 6 (předposlední fotografie)

Vraná klisna narozená v Chřebřanech, která loni porodila zdravého hřebečka Alexeie. Má mírnou a velmi přátelskou povahu, je komunikativní a ochotná vyhovět člověku. Znalá práce ze země a běžné manipulace. Dobře krmitelná, zdravá, nekovaná, zvyklá na pastevní režim, ale i v boxu. Pro člověka, který má zájem připravit si svého koně od prvopočátku.

Nabízíme ji k předběžné rezervaci, k prodeji po odstavení od hříběte nejdříve v květnu 2024.

Cena: 150 000 ,- Kč + DPH


 

Aspirin

Narozen 10. 5. 2008
Otec: 736 Azimut
Matka: 5464 Aspina

Exteriérově výjimečný vraný karačajevský kůň, který působil jako plemenný hřebec do podzimu roku 2023. Sebevědomý, vyrovnaný, rozvážný, učenlivý, ochotný a slušný charakter – i přesto, že byl do vysokého věku hřebcem. Citlivě obsednutý Janou Kempe, ježděný na jízdárně i v terénu. Parťák, který pro svého člověka ochotně a s důvěrou zvládne jakoukoliv situaci. Zdravý, nekovaný, dobře krmitelný (celoročně bez příkrmu). Ve stádě byl vždy pouze s klisnami nebo samostatně. Zvyklý na pastevní režim, ale i v boxu, dosud necestoval.

Cena: 150 000,- Kč + DPH

 

Obchodní podmínky.